• Mimoriadnu aktivitu a úspešnosť našej školy v projektoch programu Erasmus+ si už všimli aj za hranicami Slovenska. Európska komisia nám udelila prestížne ocenenie European Innovative Teaching Award.
          • Pozrite si modernú prezentáciu našej školy, ktorá spolu s virtuálnou prehliadkou obsahuje fotografie interiéru a exteriéru s možnosťou vstúpiť do interiéru formou 3D virtuálnej prehliadky (Indoor view).
            • NOVINKY

• Milý Ježiško!

• 22. 12. 2021
                • Ja viem, zase sa ozývam na poslednú chvíľu. Ale tentoraz je tá posledná chvíľa trochu posunutá. Veď teraz, keď Ti začínam písať svoj prosbolist, sme mali ešte sedieť v triedach. Pozorujúc po očku tichučké odievanie sa sveta za oknom do čistučkého bieleho sme mali premýšľať o tichej noci, o bielych Vianociach, o čase, keď má navrch láska, pokoj, radosť...

• Vraťo Varga sa presánkoval medzi svetovú elitu

• 22. 12. 2021
                • Sánkovanie nie je len zábava pre malých, ale aj šport pre veľkých a veľmi odvážnych. Veď sadnúť na sane a spustiť sa ľadovým korytom rýchlosťou auta na diaľnici vyžaduje okrem spomínanej odvahy aj obrovský kus majstrovstva. A v IV. GS jedného takého máme. Vraťo Varga patrí v tomto športe medzi svetovú elitu. Čítajte!
                • Nie najlepší, ale poučný

• 17. 12. 2021
                • Je to naozaj neuveriteľné! Ďalší rok sa pomaly, ale isto chýli ku koncu. Kedy sa to stalo? Sama neviem. Mám pocit, akoby to bolo pred pár dňami či týždňami, keď som si tesne pred silvestrovskou polnocou želala, aby bol rok 2021 iný. Lepší ako ten zakliaty dvetisícdvadsiaty.
              • Ukáž svoj vianočný outfit!

• 17. 12. 2021
                • Vianočná nálada pohltila každého z nášho starého gympla a postarala sa o úžasnú atmosféru. Piatok 10. decembra, keď sme boli v škole v tomto kalendárnom roku naposledy, bol deň plný zážitkov.

• AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027