• Mimoriadnu aktivitu a úspešnosť našej školy v projektoch programu Erasmus+ si už všimli aj za hranicami Slovenska. Európska komisia nám udelila prestížne ocenenie European Innovative Teaching Award.
          • Pozrite si modernú prezentáciu našej školy, ktorá spolu s virtuálnou prehliadkou obsahuje fotografie interiéru a exteriéru s možnosťou vstúpiť do interiéru formou 3D virtuálnej prehliadky (Indoor view).
            • NOVINKY

• Ella Trembová majsterkou Slovenska v boulderingu

• 3. 4. 2024
                • Že čo je to bouldering? Dozviete sa, keď si otvoríte celý článok. Avšak nech je to čokoľvek, sekundánka Ella Trembová je v tom najlepšia na Slovensku! V čom si najlepší ty? Čítajte ďalej!
              • SUDOKÁČ: Na víťazstvo v 7. kole stačilo prísť a hrať sa

• 3. 4. 2024
                • Marcové 7. kolo našej celoročnej ligy v riešení logickej hry sudoku STAROGYMPLÁCKY SUDOKÁČ sa nestretlo so záujmom. Prišli iba dvaja súťažiaci, každý v inej vekovej kategórii. Obaja si tak do tabuľky pripísali maximálny počet 15 bodov. Čo to urobilo s celkovým poradím? Čítajte!
              • Krajské kolo SOČ: Jedno zlato, dve striebra, tri postupy

• 27. 3. 2024
                • Chceš len čakať, kým maturita príde za tebou? Alebo chceš už teraz ukázať, že vieš aj niečo viac? A že vieš, čo to vlastne chceš v živote robiť? Že si vo svojom fachu jedným z najlepších v rámci kraja či dokonca celého Slovenska? Stredoškolská odborná činnosť (SOČ) ti nastaví zrkadlo! Krajské kolo tejto súťaže potvrdilo, že mnohí študenti našej školy sú hviezdy! Čítaj!
              • Filip Štefko víťazom okresného kola chemickej olympiády
            • AKTUÁLNE PROJEKTY