• 2018/2019

        • Športová disciplína   Kategória         

           Meno a priezvisko
           žiaka,  trieda

           Okresné / 
           obvodné  kolo 

           Krajské   kolo   Celoštátne    kolo  
          Cezpoľný beh
          - družstvá
          Dievčatá SŠ        
          Chlapci SŠ Marek Malček, IV.S
          Martin Benda, IV.B
          Dávid Ihnačák, III.GS
          1. miesto 1. miesto 3. miesto
          Chlapci ZŠ        
          Dievčatá ZŠ        
          Olympiáda mesta
          Poprad - plávanie
          Dievčatá ZŠ        
          Chlapci ZŠ        
          Atletika Dievčatá SŠ

           

           

           

           

          Chlapci SŠ

           

           

             
          Basketbal Chlapci SŠ        
          Dievčatá SŠ        
          Aerobik Dievčatá SŠ        
          Florbal Dievčatá SŠ        
          Chlapci SŠ

           

               
          Futsal Chlapci SŠ        
          Futbal Chlapci SŠ        
          Volejbal Dievčatá SŠ        
          Chlapci SŠ        
          Bedminton Chlapci SŠ        
          Dievčatá SŠ        
          Chlapci ZŠ

           

               
          Dievčatá ZŠ        
          Stolný tenis Chlapci SŠ        
          Dievčatá SŠ        
    • Kontakty

      • Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
      • skola@stary-gympel.sk
      • taylorova@stary-gympel.sk
      • +421/52/4264421 informátor +421/52/4264427 sekretárka riaditeľa školy +421/52/4264422 riaditeľ školy
      • Kukučínova 4239/1, 058 39 Poprad
      • IČO: 00161098
      • DIČ: 2020656935
  • Fotogaléria

    • Vianočná Viedeň
    • ZUČ 2018
    • Vianočný stromček
    • René Anasoft litera
    • Deň nenakupovania
    • Erasmus+ - mobilita 1 - Litva
    • NÁBOJ JUNIOR 2018
    • Tamara Potocká - plávanie
    • Beseda so spisovateľom - Maroš Hečko
    • DOD 2018
    • Škola v prírode 2018
    • Deň ovocia 2018
  • Počítadlo návštev

    Počet návštev: 11595720