• Športové úspechy 2017/2018

        • 2017/2018 

          Športová disciplína   Kategória         

           Meno a priezvisko
           žiaka,  trieda

           Okresné / 
           obvodné  kolo 

           Krajské   kolo   Celoštátne    kolo  
          Cezpoľný beh
          - družstvá
          Dievčatá SŠ Kristína Špitková, II.GS, indiv.
          Beáta Augustínová, II.GS
          1. miesto
           
          3. miesto
          -
          -
          -
          Chlapci SŠ Martin Benda, III.B
          Dávid Ihnačák, II.GS
          Arno Hubač, I.GS
           
          3. miesto - -
          Chlapci ZŠ Samuel Kakalejčík, KR
          Adam Slimák, TE
          16. miesto 3. miesto -
          Dievčatá ZŠ Emma Chmurová, TE
          Viktória Jordánová, TE
          Alexandra Smolková, TE
          5. miesto - -
          Olympiáda mesta
          Poprad - plávanie
          Dievčatá ZŠ     - -
          Chlapci ZŠ     - -
          Atletika Dievčatá SŠ

          Alexandra Bartková, KN/beh 100 m
          Kristína Špitková, I.GS/beh na 1500m
          Beáta Augustínová, I.GS/skok do výšky
          Viktória Gondová, II.S/vrh guľou
          Nina Krišová, I.GS/skok do diaľky
          Anna Lavková, KN/beh 100 m
          Ema Martonová, I.GS/skok do diaľky
          Marková Ema, I.GS/beh 100 m

          1. miesto
          1. miesto
          1. miesto

          1. miesto
          1. miesto
          1. miesto

          3. miesto
          3. miesto

          1. miesto
          1. miesto

          -

          -
          -
          -
          -
          -

          7.miesto
          4. miesto
          -

          -
          -
          -
          -
          -

          Chlapci SŠ

          Alex Kapsdorfer, IGS/beh 400 m
          Martin Benda, II.B/beh 3000 m 

          1. miesto
          3. miesto

          2. miesto
          -
          -
          -
          Basketbal Chlapci SŠ Balco Ivan,  IV.S        
          Gajan Tomáš,  III.S        
          Jaroš Peter,  III.S      
          Kollár Peter,   II.B        
          Krolák Boris,  I.GS        
          Krull Ján Pavol, IV.S        
          Kubaský Samuel, IV.S      
          Mlynarčík Adrián, I.GS       
          Ščavnický Boris, II.S        
          Šterbák Tomáš, I.GS        
          Šuster Patrik, IV.C       
          Uhlár Oliver, IV.C
          1. miesto 1. miesto 1. miesto
          Dievčatá SŠ Černohorská Karin, II.S        
          Čižmárová Katarína, IV.D        
          Didová Barbora, I.GS       
          Doláková Veronika, I.GS        
          Gondová Viktória, II.S        
          Jurčová Martina, I.GS           
          Juricová Margaréta         
          Kočišová Ľudmila, II.S        
          Krišová Nina,  I.GS        
          Lorenčíková Helena, III.S       
          Turzaková Tamara, II.S        
          Uličná Barbora, IV.D
          3. miesto - -
          Aerobik Dievčatá SŠ Šimšajová Alexandra, KR 1. miesto 1. miesto -
          Florbal Dievčatá SŠ Beáta Augustínová I.GS
          Viktória Gondová II.S
          Sára Jackovičová II.S
          Timea Javoreková IV.S
          Margaréta Juricová
          Ľudmila Kočišová II.S
          Denisa Korenková III.D
          Romana Kurdeľová III.S
          Anna Lavková KN
          Ema Marková I.GS
          Veronika Marušínová III.S
          Petronela Sušienková IV.S
          2. miesto - -
          Chlapci SŠ

          Tomáš Bartkovský III.S
          Peter Bjalončík IV.S
          Adam Hritz III.S
          Adam Jevoš I.GS
          Ján Pavol Krull IV.S
          Roan Krupa IV.S
          Boris Martančik IV.S
          Jaroslav Mičko IV.S
          Dávid Modrič IV.S
          Michal Petrulák III.S
          Michal Pjecha IV.S
          Oliver Turan I.GS 

          6. miesto - -
          Futsal Chlapci SŠ Cehuľa Juraj, III.S
          Elexa Ondrej, I.GS
          Hudaček Adam, III.S
          Ihnačák Dávid, I.GS
          Kapsdorfer Alex, I.GS
          Kováč Miroslav, IV.S
          Mičko Dominik, IV.S
          Šimonovič Peter, III.S
          Trojčák Michal, II.S
          Výrostek Samuel, KN
          4. miesto - -
          Futbal Chlapci SŠ Barnáš Juraj III.S        
          Cehuľa Juraj, III.S        
          Elexa Ondrej, I.GS        
          Harenčár Tomaš, IV.B       
          Hudaček Adam, III.S        
          Ihnačák Dávid, I.GS        
          Jakubčo Adam, II.S        
          Kapsdorfer Alex, I.GS        
          Krupa Roan, IV.S        
          Mičko Dominik, IV.S        
          Mičko Jaroslav,  II.S        
          Mucha Timotej, IV.S        
          Šimonovič Patrik, II.S        
          Štrbka Kristián,  II.S        
          Trojčák Michal, II.S
          3. miesto - -
          Volejbal Dievčatá SŠ Barbora Bernátová, I.B
          Tatiana Dziaková, I.B
          Lucia Gburová, I.B
          Denisa Hajková, III.C
          Margaréta Juricová, 
          Emma Kottmannová, II.B
          Nina Krišová, I.GS
          Romana Kurdeľová, III.S
          Nikola Lásková, III.C
          Veronika Marušínová, III.S
          Alexandra Mašlejová, III.D
          Lea Rusnáková, III.C
          Natália Švikruhová, I.GS
          3. miesto - -
          Chlapci SŠ Adam Alexaj, IV.B
          Adam Almáši, II.S
          Dávid Body, II.S
          Róbert Gálfy, II.S
          Juraj Holub, IV.D
          Samuel Kubaský, IV.S
          Lukáš Lesičko, II.S
          Martin Minarovič, IV.B
          Róbert Rodziňák, II.S
          Šimon Rzyman, I.GS
          Vincent Rzyman, I.GS
          Patrik Šuster, IV.C
          Oliver Uhlár, IV.C 
          1. miesto 5. miesto -
          Bedminton Chlapci SŠ Lang Filip, OK
          Smrek Michal, OK
          2. miesto - -
          Dievčatá SŠ Kamila Červáková, III.D
          Ema MArtonová, II.GS
          1. miesto 3. miesto -
          Chlapci ZŠ

          Adam Parižek, KR
          Alexander Kanovits, KR

          1. miesto 6. miesto -
          Dievčatá ZŠ Závacká Katarína, KR
          Gánovská Rebeca, TE
          5. miesto - -
          Stolný tenis Chlapci SŠ Tomáš Horák, II.GS
          Lukáš Labus, II.GS
          Tomáš Šterbák, II.GS
          Dávid Ihnačák, II.GS
          bez poradia - -
          Dievčatá SŠ Veronika Marušinová, IV.S
          Romana Kurdeľová, IV.S
          Júlia Dzurilová,  III.S
           Ľudmila Kočišová,  III.S
          bez poradia - -

           

    • Kontakty

      • Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
      • skola@stary-gympel.sk
      • taylorova@stary-gympel.sk
      • +421/52/4264421 informátor +421/52/4264427 sekretárka riaditeľa školy +421/52/4264422 riaditeľ školy
      • Kukučínova 4239/1, 058 39 Poprad
      • IČO: 00161098
      • DIČ: 2020656935
  • Fotogaléria

    • Výtvarná súťaž Naša škola v budúdnosti
    • TIME CAPSULE
    • This is 21! Beseda s prezidentom SR
    • Cezpoľný beh 2018
    • Čisté hory 2018
    • Deň jazykov - Praha 2018
    • Paríž 2018
    • Noc v škole
    • Výstavy
    • Divadlo Martin - SX, 2. ročník
    • Divadlo - kvarta
    • Archimediáda 2018
  • Počítadlo návštev

    Počet návštev: 11139475