• Po štrnástich týždňoch sa opäť uvidíme – 3.

• 18.06.2020 07:45
        • Dnes prinášame už tretiu časť postojov žiakov I. C triedy k možnosti v pondelok 22. júna sa po neuveriteľných stojeden dňoch opäť prísť posadiť do lavíc v našom „starom gympli“. Stále čakáme na názory aj z iných tried. Je totiž dosť možné, že si niečo myslia aj žiaci prvých štyroch ročníkov osemročného štúdia, druháci, tretiaci... Pridajte sa do debaty o tom, čo vám dala a čo vzala dištančná forma vyučovania, o tom, či a prečo sa (ne)chystáte využiť šancu opäť sa naživo stretnúť so spolužiakmi, s učiteľmi... Pošlite párriadkové vyjadrenie na vetasg@stary-gympel.sk, radi ho uverejníme. Dôležité upozornenie: uverejňujeme LEN (!!!) podpísané príspevky.
        • Po štrnástich týždňoch sa opäť uvidíme – 2.

• 17.06.2020 08:30
        • Včera sme vám priniesli prvú várku reakcií žiakov I. C triedy na oznámenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, že v pondelok 22. júna sa opäť môžeme všetci stretnúť v našom starom gympli. Dnes prinášame ďalšie kamienky do veľkej mozaiky názorov. Ak sa chcete do debaty o konci koronakarantény zapojiť aj ďalší, všetci máte možnosť poslať svoje postrehy na vetasg@stary-gympel.sk. Radi ich uverejníme. Stačí málo – premôcť pohodlnosť a lenivosť. A netvrďte, že to neviete napísať tak dobre.

Dôležité upozornenie: uverejňujeme LEN (!!!) podpísané príspevky. No a teraz čítajte a (ne)súhlaste:

• Po štrnástich týždňoch sa opäť uvidíme – 1.

• 15.06.2020 21:18
        • Veru tak, vyše štrnásť týždňov sme sa v škole nestretli. Konečne nám to dovolia. V pondelok 22. júna sa náš „starý gympel“ opäť rozoznie študentskou vravou. Aké to bude? Aké sú naše očakávania? Čo nám dištančné vyučovanie dalo a čo vzalo? Aj o tomto premýšľali žiaci I. C triedy. No a dali tomu „literárnu podobu“. A vy si teraz v niekoľkých pokračovaniach budete môcť ich názory prečítať a porovnať so svojimi vlastnými. Tak teda čítajte a (ne)súhlaste!

• Eufória, sklamanie, radosť, rozčarovanie – názory (ne)maturantov – 2

• 28.04.2020 09:11
        • Včera sme Vám priniesli prvú várku reakcií našich spolužiakov posledného ročníka na rozhodnutie o zmene formy maturitnej skúšky. Dnes prinášame druhú várku. Nie sú to všetky, ktoré sme dostali, ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí prispeli a do výberu sa nedostali. Chceli sme len vykresliť atmosféru medzi tohtoročnými (ne)maturantmi.

• Garden party 2020
    • Rozlúčka s absolventmi gymnázia 2020