• Narodil sa Kukart!

• 19.11.2021 08:23
        • Tak teda vitaj, milý Kukart, medzi nami! Že neviete, koho to s takou pompou vítame? Nezostáva vám nič iné, len čítať ďalej!
        • Neberme ťažké veci na ľahkú váhu

• 16.11.2021 10:03
        • Šikana. Nie, nehovorte, že ste o tom ešte nikdy nepočuli. To si len akosi nechceme (či bojíme sa?) všímať. Je v škole, v domácnostiach, v pracovných kolektívoch... Aj o tom, ako tento sociálny problém riešiť, sa žiaci sexty a II. C učili na akcii s veľavravným názvom: Bezpečne v triede aj na internete. Čítajte!
        • Katku strieda Zuzka

• 15.11.2021 10:01
        • Kde sa niečo končí, niečo iné sa začína. Áno, platí to v našom starom gympli. Cesta doterajšej predsedníčky nášho študentského parlamentu Katky Závackej (oktáva) sa, rovnako ako jej osemročné štúdium u nás, končí. A ako ste sa už na stránkach nášho časopisu dočítali, nahradí ju Zuzka Guzyová (III. C)! Sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť exkluzívne interview s našou novou študentskou šéfkou. Dočítate sa množstvo pikošiek, aj to, čo má pre nás pripravené.
        • Hurá! Máme novú učebňu biológie!

• 09.11.2021 10:28
        • Máme pre vás veľké a príjemné prekvapenie: z triedy č. 301 sa vďaka veľkej rekonštrukcii stala úplne nová učebňa biológie! Nová najmä svojou podobou a vybavením. My sme tam už boli! No a vy všetci, ktorí sa už neviete dočkať vyučovania v nej, poďte nakuknúť za zatiaľ zamknuté dvere. Aby ste vedeli, na čo môžete tešiť, keď do nej prvýkrát vkročíte.

• Ing. PaedDr. Beáta Taylorová, PhD.
      • riaditelka@stary-gympel.sk
      • 052/426 44 21 informátor; 052/426 44 27 sekretariát