Aktuálne informácie vedenia školy
Supreme mamuti z prímy víťazmi matematickej súťaže Mamut
- 08.06.2023 09:23
- Päťčlenný tím primánov v zostave Liana Kaňuková, Kristián Banczík, Jakub Hudák, Jakub Hudák ml. a Matúš Plšík zvíťazil na matematickej súťaži Mamut v Košiciach. Čítajte ďalej!
V konkurencii 50 družstiev z Košického, Prešovského a Žilinského kraja si starogymplácke zoskupenie s názvom Supreme mamuti počínalo maximálne suverénne. V konečnom súčte bodov svojich súperov doslova deklasovalo. Pred strieborným tímom z košického Gymnázia na Alejovej ulici a bronzovým družstvom zo ZŠ Staničná, Košice mali priepastný 14-bodový náskok
A ako organizátori z Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika ich výkon ocenili? Okrem tradičného diplomu a netradičnej sladkej odmeny dostal celý päťčlenný starogymplácky tím pozvánku na päťdňové matematické sústredenie! Blahoželáme!
- Naspäť na zoznam článkov
Najnovšie články
Novinky
- Jazykový kvet rozkvitol do zlata
- 10. 6. 2026
- Strieborný slávik patrí našej starogympláčke!
- 10. 6. 2026
- Šimon Choma na celoštátnom kole súťaže Štúrov Zvolen
- 9. 6. 2026
- Starogympláci na práve prebiehajúcej mobilite v Prahe
- 4. 6. 2026
- Naklonovať karfiol? Za tri týždne?! Na starom gympli je možné všetko!
- 3. 6. 2026
- Poznanie minulosti nás inšpiruje do budúcnosti
- 2. 6. 2026
- Návšteva britského veľvyslanca na našom gymnáziu
- 2. 6. 2026
- Šimon Choma vo víťaznom tíme medzinárodnej debatnej súťaže
- 29. 5. 2026
- Starogymplácke striebro z atletického štvorboja
- 29. 5. 2026
- Spoznaj svojho učiteľa - Jana Zacharovská
- 28. 5. 2026