• Naše úspechy 2016/2017

        • Predmetové olympiády / SOČ         Kategória   Meno žiaka,  trieda

          Okresné / 
          obvodné kolo

          Krajské kolo Celoštátne kolo
          Stredoškolská odborná činnosť Chémia  Budzáková Romana, III.C - 1. miesto -
          Životné prostredie  Hrušková Martina,III.D - 2. miesto -
          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry A  Feketeová Klaudia,  IV.D - 2. miesto -
          Olympiáda v anglickom jazyku 1A  Kazimír Andrej  2. miesto - -
          2A  Krupková Katarína, KN 1. miesto 1. miesto 3. miesto
          2B  Hritz Adam, III.S 1. miesto 4. miesto -
          2C2  Ručková Romana, II.B 2. miesto - -
          Biologická olympiáda - teoreticko-praktická časť B  Diabelko Daniel, II.B  - 1. miesto 19. miesto
          C  Smreková Viktória, KR
           Rusnačková Karolína,  KR

          2. miesto

          3. miesto

          2. miesto
          -
          -
          -
          D  Pomietlo Peter, SK 1. miesto - -
          Biologická olympiáda - projektová časť A  Gloríková Nela, III.B - 1. miesto 2. miesto
          B  Zámečník Matej, I.B - 1. miesto 4. miesto
          Chemická olympiáda B  Želonková Gabriela, II.C - 2. miesto -
          D  Slavkovský Štefan, KR 1. miesto 17. miesto -
          Fyzikálna olympiáda E  Slavkovský Štefan, KR 1. miesto 1. miesto -
          D  Slavkovský Štefan, KR - 2. miesto -
          Matematická olympiáda C  Pomietlo Róbert, KN  - 3. miesto -
          Z9  Slavkovský Štefan 3. miesto 3. miesto -
          Geografická olympiáda F  Pomietlo Peter, SK 1. miesto 15.-17. miesto -
           Korp Matej, SK 3. miesto 23.-24. miesto -
          Dejepisná olympiáda B  Bednár Róbert, II.D - 3. miesto -
          Biblická olympiáda

           Horníková Olívia, TE
           Mucha Tobiáš, TE
           Demčáková Natália, KR

          3. miesto - -
          Kultúrne súťaže 
          Kategória  Meno žiaka,  trieda Okresné / 
           obvodné kolo 
          Krajské kolo Celoštátne kolo
          Jazykový kvet ANJ  Závacká Katarína, TE
           Gallová Linda, KR
           Barilová Ema, KN
          postup 1. miesto 1. miesto
          SJA  Stoličná Sarah , II.C postup 1. miesto 1. miesto
          Hviezdoslavov Kubín poézia  Gallová Linda, KR 1. miesto 2. miesto -
          próza  Závacká Katrína, TE 3. miesto - -
          Slávici z lavice    Kanovitsová Dominika,  PR
           Brezinová Kristína, TE
          2. miesto

          3. miesto
          -

          -
          -

          -
          Spievam po francúzsky    Popadičová Monika, SP
           Kromková Viktória, KR
          -
          -
          3. miesto
          3. miesto
          -
          -
          Šaliansky Maťko    Hončárová Nina, SK 2. miesto - -
    • Kontakty

      • Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
      • skola@stary-gympel.sk
      • taylorova@stary-gympel.sk
      • +421/52/4264421 informátor +421/52/4264427 sekretárka riaditeľa školy +421/52/4264422 riaditeľ školy
      • Kukučínova 4239/1, 058 39 Poprad
      • IČO: 00161098
      • DIČ: 2020656935
  • Fotogaléria

    • New York 2020
    • Krajské kolo v basketbale dievčat SŠ
    • UNICEF - Najlepšia pomoc deťom je vzdelanie
    • Kvapka krvi 2020
    • Diplomy
    • Voľby
    • Londýn 2020
    • Lyžiarsky kurz KN + 1. ročník
    • Dodatočný vianočný darček
    • Christmas gift of love
    • I.C v Bratislave
    • Šaliansky Maťko