• Naše úspechy 2015/2016

        • Predmetové olympiády / SOČ  Kategória   Meno žiaka,  trieda

           Okresné / 
           obvodné  kolo 

           Krajské  kolo  Celoštátne  kolo
          Stredoškolská odborná činnosť Životné prostredie Gloríková Nela, II.B - 1. miesto 2. miesto
          Chémia Mirková Martina, III.C - 3. miesto -
          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry C Pomietlo Róbert, KR 1. miesto 5. miesto -
          Olympiáda v anglickom jazyku 1B Krupková Katarína, KR 1. miesto 1. miesto 4. miesto
          2B Weszter Juraj, IV.B 1. miesto 1. miesto 7. miesto
          Olympiáda vo francúzskom jazyku 1B Šimšajová Alexandra, TE - 3. miesto -
          2A Kollárová Karolína, SX - 3. miesto -
          Matematická olympiáda Z6 Pomietlo Peter, PR 3. miesto - -
          Z7 Poradová Laura, SK 2.-4. miesto - -
          Z8 Slavkovský Štefan, TE

          1. miesto

          - -
          Pytagoriáda P8 Slavkovský Štefan, TE 1. miesto - 9. miesto
          Biologická olympiáda
          - teoreticko-praktická časť
          B Benková Kristína, SX -

          3. miesto

          -
          C Lavková Anna, KR
          Smreková Viktória, TE
          1. miesto
          2. miesto
          12. miesto
          6. miesto
          -
          -
          D Pomietlo Peter, PR 1. miesto - -
          Chemická olympiáda C Gabriela Želonková - 3. miesto -
          Fyzikálna olympiáda E Pomietlo Róbert, KR
          Krupková Katarína, KR
          1. miesto
          3. miesto
          3. miesto
          16. miesto
          -
          -
          F Slavkovský Štefan, TE 3. miesto - -
          Dejepisná olympiáda E Mišurdová Katarína, SK 2. miesto 9. miesto -
          Geografická olympiáda E Pomietlo Róbert, KR 1. miesto 3. miesto 29. miesto
          Kultúrne súťaže Kategória  Meno žiaka, trieda Okresné kolo Krajské kolo Celoštátne kolo
          Jazykový kvet SJA III. D PT El Ruiseňor postup 1. miesto 1. miesto
          ANJ II. D PT The dancing princesses postup 1. miesto 1. miesto
          SJA II.PT Los ciegos y el elefante postup 1. miesto 2. miesto
          Spievam po francúzsky do 14. rokov Gurková Sára, TE 
          Kromková Viktória, TE
          - 1. miesto 3. miesto
          Slávici z lavice spev Sterczová Katarína, I.B 3. miesto - -
          Mladý zdravotník   Kakalejčík Samuel, SK
          Králová Natália, SK
          Brezinová Kristína, SK
          Ferenčák Jakub, SK
          Závacká Katarína, SK
          3. miesto - -
    • Kontakty

      • Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
      • skola@stary-gympel.sk
      • taylorova@stary-gympel.sk
      • +421/52/4264421 informátor +421/52/4264427 sekretárka riaditeľa školy +421/52/4264422 riaditeľ školy
      • Kukučínova 4239/1, 058 39 Poprad
      • IČO: 00161098
      • DIČ: 2020656935
  • Fotogaléria

    • New York 2020
    • Krajské kolo v basketbale dievčat SŠ
    • UNICEF - Najlepšia pomoc deťom je vzdelanie
    • Kvapka krvi 2020
    • Diplomy
    • Voľby
    • Londýn 2020
    • Lyžiarsky kurz KN + 1. ročník
    • Dodatočný vianočný darček
    • Christmas gift of love
    • I.C v Bratislave
    • Šaliansky Maťko