• Mimoriadnu aktivitu a úspešnosť našej školy v projektoch programu Erasmus+ si už všimli aj za hranicami Slovenska. Európska komisia nám udelila prestížne ocenenie European Innovative Teaching Award.
          • Pozrite si modernú prezentáciu našej školy, ktorá spolu s virtuálnou prehliadkou obsahuje fotografie interiéru a exteriéru s možnosťou vstúpiť do interiéru formou 3D virtuálnej prehliadky (Indoor view).
            • NOVINKY

• Naši debatéri patria k slovenskej elite. Nechcete sa k nim pridať?

• 23. 1. 2024
                • Náš starogymplácky debatný klub DK Kukučínova má už dlhoročnú tradíciu. Jeho členovia potvrdzujú svoju kvalitu aj na regionálnych či dokonca celoslovenských súťažiach. Tomáš Sálus (III. B) nám zosumarizoval ich výsledky za uplynulý polrok. Čítajte ďalej!
                • Kvarta vo FabLabe

• 19. 1. 2024
                • Pozrite si krátku reportáž TV Poprad o tom, ako si naši kvartáni overovali svoje digitálne zručnosti vo FabLabe v Podtatranskej knižnici.

• 111 SLOV: AKO JE TO U MŇA S NOVOROČNÝMI PREDSAVZATIAMI?

• 17. 1. 2024
                • Nevieme, čím sa to stalo, ale naša mailová schránka (vetasg@stary-gympel.sk) tentoraz naozaj zapraskala pod náporom príspevkov. A jeden lepší ako druhý! Naozaj ste nám s výberom publikovaných textov (a teda aj ohodnotených jednotkou zo slovenčiny) dali mimoriadne zabrať. Ale máme z toho skutočnú radosť! Až takú, že sme z trojice naj.. urobili štvoricu.
                       A aké predsavzatie sme si dali my v redakcii VeTa eS Gé (Verejné tajomstvá starého gympla)? Že budeme v našej súťaži pokračovať minimálne do konca júna! A veríme, že to dodržíme! No a teraz už čítajte o starogympláckych novoročných predsavzatiach.
              • Soňa Vasiľová víťazkou BARS 2023, za odmenu ide do Japonska

• 12. 1. 2024
                • Soňa Vasiľová (III. B) bola členkou trojčlenného víťazného tímu v celoštátnej stredoškolskej prírodovednej súťaži BARS 2023. V lete ju čaká mesačná vedecká výprava do prapôvodných lesov sibírskeho tigra v Japonsku na ostrove Hokkaido. Čítajte ďalej!

• AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027