• Mimoriadnu aktivitu a úspešnosť našej školy v projektoch programu Erasmus+ si už všimli aj za hranicami Slovenska. Európska komisia nám udelila prestížne ocenenie European Innovative Teaching Award.
          • Pozrite si modernú prezentáciu našej školy, ktorá spolu s virtuálnou prehliadkou obsahuje fotografie interiéru a exteriéru s možnosťou vstúpiť do interiéru formou 3D virtuálnej prehliadky (Indoor view).
            • NOVINKY

• V tabuľke sudokáča neostal kameň na kameni

• 15. 2. 2024
                • V dvoch dňoch za sebou absolvujú súťažiaci v našej celoročnej lige v riešení logickej hry sudoku STAROGYMPLÁCKY SUDOKÁČ januárové aj februárové kolo. Dôvodom sú/boli záver polroka, lyžiarske kurzy, blížiace sa jarné prázdniny a ďalšie školské akcie. Ako dopadlo to prvé z nich? Prečítajte si!
              • Vďaka programu Erasmus+ sme prežili výnimočný týždeň vo Wolfsburgu

• 14. 2. 2024
                • Program Európskej únie (EÚ) na podporu vzdelávania a odbornej prípravy mládeže a športu ERASMUS+ je už niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou činnosti našej školy. Vďaka nemu majú možnosť najaktívnejší starogympláci spoznávať rôzne krajiny EÚ, školy a školské systémy v nich, nadväzovať nové kamarátstva, pracovať na zaujímavých projektoch. Aj pred pár dňami skupina študentov navštívila nemecký Wolfsburg. Čo bolo náplňou ich týždenného pobytu? Čítajte!
              • Kvartáni riešili dilemu: Kto najviac potrebuje humanitárnu pomoc?

• 14. 2. 2024
                • Zdá sa vám, že žijete v ťažkých podmienkach? Že život sa s vami nemazná? Že to, čo vás obklopuje, nie je naozaj tým, čo by malo alebo mohlo byť?
                       A čo vaši rovesníci napríklad v afrických či stredoázijských krajinách? Myslíte si, že aj ich najviac trápi, že spolužiak má kvalitnejší mobil, oblečenie prestížnejšej značky, viac „lajkov“ na sociálnych sieťach?
                       Aj o tom debatovali kvartáni na HODINE S UNICEF. Prečítajte si o tom!
            • AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027