• NOVINKY

• Starogymplácky (dvoj)týždeň (11. - 22. apríla 2022)
      • Katka Kšenzakovičová kriticky myslí, ide do celoštátneho kola

• 25. 4. 2022
        • V premiérovom ročníku olympiády kritického myslenia zažiarila Katarína Kšenzakovičová (I. B). V konkurencii 170 žiakov zo všetkých stredných škôl Prešovského samosprávneho kraja obsadila skvelé 2. miesto a postúpila do celoslovenského finále. To sa uskutoční začiatkom júna v Bratislave. Blahoželáme, Katka, a želáme veľa správne kritického myslenia aj medzi stredoškolskou elitou celého Slovenska.
      • Starogymplácke striebro v regionálnom kole súťaže Mladý Európan

• 25. 4. 2022
        • Druhé miesto starogympláckeho tímu v regionálnom kole súťaže Mladý Európan je ďalším dôkazom kvality žiakov i vzdelávania v našej škole. Družstvo v zostave Zuzana Guzyová, Jakub Mackovjak a Dominik Marianik (všetci III. C) v konkurencii študentov okresov Poprad, Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča a Spišská Nová Ves muselo odpovedať na otázky z geografie, histórie i všeobecnej spoločensko-politickej sféry. Ukázalo, že v porovnaní s rovesníkmi z iných škôl patria jednoznačne k lídrom. Ďakujeme a blahoželáme!

• Tradičná ZUČ-ka s tradičnou kvalitou – umenie je nám vlastné

• 22. 4. 2022
        • Náš starý gympel už žil prípravami na veľkonočné prázdniny, ale posledný deň pred ich začiatkom sme ho ešte naplnili umením. Uskutočnila sa tu totiž prehliadka záujmovej umeleckej činnosti – skrátene ZUČ-ka. Tá má u nás už dlhoročnú tradíciu. A tomu zodpovedajúcu kvalitu. Znela hudba, spev, hovorené umelecké slovo. Oko potešili výtvarné práce i umelecké fotografie. Jednoducho sme potvrdili, že umenie je nám vlastné. Čítajte ďalej!
    • AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027