• NOVINKY

• Máme druhú a tretiu najlepšiu recitátorku v okrese

• 22. 4. 2022
        • Zuzana Findrová (kvinta) strieborná, Katarína Závacká (oktáva) bronzová – to je bilancia našich recitátoriek na okresnom kole najprestížnejšej súťaže v prednese umeleckej poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. V konkurencii najlepších recitátorov v kategórii stredoškolákov sa naše reprezentantky naozaj nestratili. Práve naopak! Potvrdili, že značka „starý gympel“ patrí aj v tejto oblasti medzi špičkové. Obom blahoželáme! Potvrdením kvalitnej práce s recitátormi v našej škole je aj prvenstvo našej minuloročnej maturantky Lindy Gallovej, ktorá na okresnom kole triumfovala už v kategórii dospelých.
      • SVET MIMO NÁS

• 22. 4. 2022
        • Veríme, že posledné prázdniny v tomto školskom roku ste si užili. A že ste si počas nich stihli prečítať deviatu kapitolu nášho románu na pokračovanie SVET MIMO NÁS. Félix v nej vyrozprával Katke svoje doteraz skrývané tajomstvo súvisiace s jeho pobytom v detskom domove. Bude to mať nejaký vplyv na ich pomaly sa rozhorievajúci vzťah? Je tu jubilejná DESIATA KAPITOLA! Čítajte!
      • Zuzka Guzyová potvrdzuje svoju výnimočnosť

• 20. 4. 2022
        • Po treťom mieste v krajskom kole olympiády zo slovenského jazyka a literatúry sa Zuzana Guzyová (III. C) výrazne presadila aj v olympiáde ľudských práv. Prebojovala sa až do záverečného celoštátneho kola, v ktorom sa zastavila až v semifinále. Bez určenia poradia sa tak ocitla medzi elitnou šestnástkou súťažiacich stredoškolákov z celého Slovenska. Určite ďalší z radu jej osobných, ale aj starogympláckych významných úspechov. Blahoželáme!

• AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027