• NOVINKY

• KUKART ukončil svoju činnosť

• 10. 5. 2022
        • Valným zhromaždením a rozdelením dividend všetkým akcionárom ukončila svoju činnosť naša starogymplácka študentská firma KUKART. Vznikla v novembri minulého roka na seminári aplikovanej ekonómie s cieľom podporovať a propagovať začínajúcich slovenských umelcov. Firma sa zamerala na maliarov, grafikov a umeleckých fotografov. Pomáhala im v ich zviditeľňovaní predovšetkým distribúciou printov ich umeleckých diel.
      • Ani na celoštátnom finále SOČ-ky sa starogympláci nestratili

• 10. 5. 2022
        • Peter Pomietlo (septima) obsadil v celoštátnom finále Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ) v kategórii Chémia, potravinárstvo veľmi dobré 4. miesto. V záverečnom kole, ktorého dejiskom bol Bardejov, sa tak svojou prácou Výroba kovovej medi zo sekundárnej medenej mineralizácie zaradil k absolútnej slovenskej špičke.
      • Dievčatá s bronzom, chlapci so „zemiakom“

• 10. 5. 2022
        • Na majstrovstvách okresu Poprad v bedmintone družstiev žiakov stredných škôl si Ema Hurajtová (I. C) s Rebekou Gánovskou (septima) vybojovali bronzové medaily. V súťaži chlapcov ostali tesne za pódiovým umiestnením na 4. priečke Samuel Kakalejčík (oktáva) s Martinom Ďurtom (septima). Ostala im tak nepopulárna „zemiaková“ medaila. Oba tímy však dokázali, že aj v športe stále patríme medzi najlepšie školy v okrese.
    • AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027