• Mimoriadnu aktivitu a úspešnosť našej školy v projektoch programu Erasmus+ si už všimli aj za hranicami Slovenska. Európska komisia nám udelila prestížne ocenenie European Innovative Teaching Award.
          • Pozrite si modernú prezentáciu našej školy, ktorá spolu s virtuálnou prehliadkou obsahuje fotografie interiéru a exteriéru s možnosťou vstúpiť do interiéru formou 3D virtuálnej prehliadky (Indoor view).
            • NOVINKY

• Online meeting Erasmus+ dnes o 14.00 h
              • Volejbalový bronz pre mix tím starogymplákov

• 8. 4. 2024
                • Na okresnom kole vo volejbale zmiešaných družstiev žiakov stredných škôl obsadil starogymplácky tím tretiu priečku. Kto všetko sa v hale Strednej športovej školy v Poprade zaslúžil o zisk bronzových medailí? Čítajte!

• Daniela Nečesaná víťazkou celoslovenského kola biblickej olympiády

• 5. 4. 2024
                • V celoslovenskom finále biblickej olympiády evanjelického náboženstva a. v. zvíťazila starogympláčka Daniela Nečesaná (I. C). V najvyššom kole, ktorého dejiskom bola Evanjelická spojená škola v Liptovskom Mikuláši, ukázala najlepšie znalosti v danej oblasti spomedzi všetkých súťažiacich. Daniela potvrdila, že v našej škole má každý možnosť byť v niečom absolútnou hviezdou!

• Krajský bronz pre starogymplákov v dejepisnej súťaži

• 5. 4. 2024
                • Určite už každý počul známe frázy o tom, že „Kto sa nedokáže poučiť z histórie, je odsúdený na jej opakovanie.“, či „Národ, ktorý nepozná svoju históriu, ju bude musieť prežiť znova.“, alebo „Kto nepozná minulosť, nepochopí budúcnosť.“ Nie je dôležité, kto je ich autorom. Dôležité je, že sú neuveriteľne pravdivé. Ako sú na tom s poznaním dejín starogympláci? Čítajte!
            • AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027