• Mimoriadnu aktivitu a úspešnosť našej školy v projektoch programu Erasmus+ si už všimli aj za hranicami Slovenska. Európska komisia nám udelila prestížne ocenenie European Innovative Teaching Award.
          • Pozrite si modernú prezentáciu našej školy, ktorá spolu s virtuálnou prehliadkou obsahuje fotografie interiéru a exteriéru s možnosťou vstúpiť do interiéru formou 3D virtuálnej prehliadky (Indoor view).
            • NOVINKY

• Filip Štefko víťazom okresného kola chemickej olympiády

• 27. 3. 2024
                • Hlavnou témou Svetového dňa vody 2024 je zdôraznenie kľúčovej úlohy vody pri podpore medzinárodnej spolupráce a mieru. Čítajte ďalej!

• Krajský bronz z geografickej olympiády pre Ester Leilu Langrovú

• 26. 3. 2024
                • Keď sa povie „pyramídy“, prvá asociácia je azda u každého „Egypt“. Ale viete, že pyramídy sú aj v Európe? Túto záhadu sa pokúsila objasniť Ester Leila Langrová (III. C). A vďaka svojej práci o nich si priviezla bronz z krajského kola geografickej olympiády. Čítajte ďalej!
              • 111 SLOV: Prišla jar...!!!

• 26. 3. 2024
                • ... a preto sme sa rozhodli práve na ňu orientovať tému našej súťaže o dopisovateľskú hviezdu starého gympla 111 SLOV. Chceli sme, aby ste do 111 slov vtesnali svoj vzťah k tomuto ročnému obdobiu. Prišlo mimoriadne veľa príspevkov. Prezradíme, že boli medzi nimi aj mimoriadne kvalitné, ale nespĺňali základné pravidlo – obsahovali (OVEĽA!!!) viac slov, ako je povolený limit (111). No a kto si tentoraz pripíše jednotku zo slovenčiny? Čítajte!
            • AKTUÁLNE PROJEKTY

• Akreditácia 2021-2027